Dla ósmoklasisty

Poniżej znajdują się oferty, jakie otrzymujemy od innych szkół i zakładów pracy. Zachęcamy ósmoklasistów do przejrzenia ofert.

Oferta edukacyjna – Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim

——————————————————-

Oferta III LO w Brodnicy:

————————————————————-

———————————————

Praktyczna nauka zawodu – oferta Cofresco (Firma ma do zaproponowania takie zawody jak elektryk, mechanik – monter maszyn i urządzeń oraz operator maszyn.)

——————————————–

WIRTUALNE DRZWI OTWARTE Zapraszamy na Wirtualne Drzwi Otwarte, które odbędą się 16 kwietnia 2021 r. od godz. 17.30Ze studia w szkole połączymy się z Nauczycielami, Uczniami i Absolwentami naszej szkoły, którzy opowiedzą o poszczególnych profilach i kierunkach kształcenia oraz w jakie inicjatywy angażuje się cała społeczność szkolna. Ważnym punktem wydarzenia będzie szkolenie z elektronicznego naboru do szkół ponadpodstawowych przeprowadzone przez dr Beatę Trapnell, Przewodniczącą Komisji Rekrutacyjnej, w którym Kandydaci i ich Rodzice i Opiekunowie dowiedzą się, jak bezstresowo przejść przez wszystkie etapy rekrutacji. Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo na kanałach Facebook oraz YouTube szkoły oraz zadawania pytań, na które odpowiedzą nasi eksperci. Do zobaczenia 16 kwietnia 2021 r. od 17.30!
LINKI DO TRANSMISJI:
https://www.youtube.com/channel/UCu1x1bahlLLcVFe-MpbZhCw https://www.facebook.com/8lo.torun

Materiały informacyjno-promocyjne oraz oferta edukacyjna Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i  VIII Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

____________________________________________________________________________________

W związku z tym, że ósmoklasiści wkrótce staną przed wyborem swojej dalszej drogi edukacyjnej, chcielibyśmy zaprezentować ofertę Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego w Warszawie, jako jedną z alternatyw kolejnego etapu kształcenia. Sytuacja epidemiczna niestety nie ułatwia wzajemnych kontaktów, dlatego bylibyśmy niezwykle wdzięczni, gdybyście Państwo zechcieli informacje na temat naszego liceum przekazać uczniom. Czulibyśmy się wyróżnieni, gdyby absolwenci Państwa szkoły chcieli kontynuować przygodę z edukacją właśnie u nas. Naszą propozycję kierujemy do młodzieży z całej Polski, zarówno z dużych miast, jak i małych miejscowości.

_____________________________________________________________________

W załączeniu przesyłamy prezentację multimedialną z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu na rok szkolny 2021/2022. Prosimy o przekazanie jej wychowawcom klas, pedagogom oraz doradcom zawodowym i udostępnienie uczniom. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza dla kandydatów dostępnego na stronie internetowej szkoły (www.zsis.edu.pl) w zakładce: Kierunki i rekrutacja/Zadaj pytanie.

_________________________________________________________

Udostępnij innym przez:
Skip to content