List Wójta Gminy Bobrowo na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Bobrowo, dnia 01 września 2020 r.

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.”

SENEKA MŁODSZY

Kochani Uczniowie,

Skończyły się wakacje, po których pełni energii i z uśmiechem na twarzy oczekujecie na pierwszy dzwonek rozbrzmiewający wśród szkolnych ławek. Jest to dla Was szczególny dzień, z uwagi na fakt, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa szkoły powracają do bieżącego funkcjonowania. Życzę Wam, aby właśnie rozpoczynający się rok nauki obfitował w ciekawe doświadczenia, wzbogacił Waszą wiedzę i umiejętności, przysporzył serdecznych przyjaciół. Doceńcie codzienny trud Nauczycieli i Pracowników szkół, którzy wspierają Was w realizacji pasji i zainteresowań oraz sprawiają by Wasz pobyt w szkole był komfortowy i bezpieczny.

Drodzy Nauczyciele,

Wasza wiedza i doświadczenie zawodowe decydują o przygotowaniu młodego pokolenia do dorosłego życia. Wszystkim pedagogom życzę wytrwałości w pracy z dziećmi i młodzieżą, twórczych pomysłów, realizacji wielu ciekawych przedsięwzięć oraz sukcesów zawodowych. To dzięki Wam nauka może być ciekawa i inspirująca, a dokonania uczniów satysfakcjonujące. Wierzę, iż dzięki Waszemu zaangażowaniu rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 będzie udany dla szkół z terenu Gminy Bobrowo, a doświadczenie zdalnego nauczania będzie tylko cenną lekcją wiedzy.

Szanowni Rodzice,

Jesteście towarzyszami drogi dla Waszych dzieci i najważniejszymi Partnerami polskich szkół. Wspólnie dbajmy o to, by szkoła była bezpieczna i przyjazna dla Waszych dzieci, aby panowała w niej dobra atmosfera i współpraca. Przed nami kolejny rok wytężonej pracy nad kształtowaniem młodych ludzi. Dajmy własnym przykładem szansę młodemu pokoleniu dokonywania jedynie trafnych wyborów życiowych. Dbajmy o to, by ich codzienna nauka wsparta była mądrym zaangażowaniem dorosłych. Życzę Państwu wielu radosnych chwil związanych z sukcesami dzieci i dumy z ich osiągnięć.

Wójt Gminy Bobrowo

Paweł Klonowski

Udostępnij innym przez: