Spotkanie autorskie dla dzieci ze Zbigniewem Kołba – autorem książki pt.: „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”

23 listopada 2022 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Bobrowie zorganizowała spotkanie autorskie dla dzieci z Panem Zbigniewem Kołba – autorem książki pt.: „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”, której lektura pozwala dziecku na naukę poprzez zabawę.  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IV-VII oraz Dyrektor – Pani Katarzyna Malinowska-Wituła i nauczyciele. Nie zabrakło również Sołtys wsi Małki – Pani Mirosławy Załęskiej. Na wstępie kierownik GBPPani Jolanta Witkowska przywitała wszystkich serdecznie oraz przedstawiła gościa przybliżając w kilku zdaniach jego postać.

Spotkanie miało charakter edukacyjny, a jego tematem było znaczenie czytania w poznawaniu otoczenia na podstawie książki „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. Książka wskazuje, jak poprzez zabawę dziecko może nauczyć się kontaktu z mapą, a tym samym stwarza podstawy do polubienia w przyszłości geografii. Autor książki zachęcał również do tego, aby zdrowo się odżywiać, wysypiać oraz nie stresować.

Podczas spotkania dzieci wykazywały się dużą aktywnością i chętnie odpowiadały na pytania. Aktywnym uczniom autor rozdawał w nagrodę zakładki do książek.

W podziękowaniu za udzielenie kilku cennych rad uczniowie wręczyli Panu Zbigniewowi Kołba słodki upominek.

Książki z autografem autora zostały przekazane do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrowie oraz jej filii, gdzie każdy będzie mógł je wypożyczyć. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Udostępnij innym przez: