Szkolny konkurs fotograficzny ,,Piękno zimy” rozstrzygnięty!

Zima jest porą roku, która szczególnie inspiruje fotografów, a zdjęcia stanowią doskonały sposób na utrwalenie jej uroków.

Celem  konkursu było zaszczepienie i rozwijanie pasji fotograficznej oraz uwrażliwienie na piękno i walory środowiska naturalnego pod kątem estetycznym i ekologicznym. Zdjęcia mogły przedstawiać krajobrazy (np.: las, ogród, ulice, pola), piękno fauny i flory ( rośliny, zwierzęta ), dyscypliny sportowe związane z tą porą roku lub zimowe detale.

Do konkursu wpłynęło ponad 60 fotografii. Zdjęcia głównie przedstawiały różne krajobrazy zimą, piękno przyrody oraz zimowe atrakcje. W ocenianiu pracy zwracano na estetykę wykonanego zdjęcia, a także na oryginalność i pomysł jego wykonania.

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Piękno zimy” przedstawiają się następująco:

I miejsce ex aequo: Maja Majkowska z kl. IV, Maria Głodowska z kl. IV, Emilia Wiśniewska z kl. IV, Dorota Kosakowska z kl. VI, Weronika Tamiła z kl. VI, Piotr Tamiła z kl. VII.

II miejsce ex aequo: Natalia Karbowska z kl. IV, Antoni Nowakowski z kl. IV, Oliwia Domżalska z kl. IV, Julia Witkowska z kl. V, Dominik Łęgowski z kl. VII.

III miejsce ex aequo: Lena Karbowska z kl. IV, Jan Szostakowski z kl. V, Magdalena Klonowska z kl. VI, Ewa Naguszewska z kl. VI, Zuzanna Malinowska z kl. VII, Maria Słomińska z kl. VIII

Wyróżnienie: Piotr Rumiński z kl. IV, Wiktoria Olszewska z kl. IV, Jakub Gumienik z kl. VI, Martyna Panter z kl. VI, Marta Wiśniewska z kl. VI, Łukasz Przekaza kl. VI, Anna Sadowska z kl. VII, Magdalena Krajewska z kl. VIII, Amelia Kulczyńska z kl. VIII

Zwycięzcom  i wszystkim uczestnikom  gratuluję oraz dziękuję za piękne fotografie zimowe!

Wręczenie dyplomów i nagród – możliwy termin po powrocie uczniów do szkoły. Opiekun Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody – Beata Klonowska

Udostępnij innym przez: