WAŻNA INFORMACJA

Zachęcamy do zakupu przedmiotów podarowanych szkole przez ludzi o wielkich sercach. Sprzedaż organizowana jest z okazji 10  Rocznicy Nadania Szkole Imienia i Sztandaru. Akcję prowadzi Rada Rodziców a kupna można dokonać telefonicznie , kontaktując się z numerem 784 905 871 a także w dniu 17.05.2013, po oficjalnej uroczystości. Prezentowane ceny są cenami do negocjacji.  Kwota uzyskana ze sprzedaży zasili budżet szkoły. 

Słodziutki Aniołek szuka nowego domu, zaproś go do siebie. Pozwól sobie na odrobinę luksusu na co dzień. Już dziś ten Talizman Szczęścia może być Twój.    

Przedmioty wykonane w pracowni Pani Karoliny Meler w Wąpielsku. Pani Karolina o swoich pracach mówi: „ceramika artystyczna ręcznie wykonana 100% ręce i 200% serce”. W pracowni organizowane są warsztaty ceramiczne, w których uczniowie naszej szkoły również brali udział. W galerii możemy znaleźć ceramiczne anioły, rzeźby, zawieszki, unikalne prezenty na różne uroczystości. Anioła podarowała pani Joanna Śmigielska.

Cena – 120 zł 

Zdobądź trofeum z autografami Twojego idola. Instytut Nauki i Rozrywki zaleca energetyczne rozpoczęcie dnia z Eko-energią Elektrycznych Gitar.     

Koszulki z autografami członków zespołu Elektryczne Gitary, wykonawców i autorów piosenki „Dywizjon 303”, która jest hymnem naszej szkoły.

Cena – 80 zł

Każdy łyk przenosi Cię w zupełnie nieznaną rzeczywistość.  Zatankuj do pełna i „niech moc będzie z Tobą”.   

Kubek z emblematem Dywizjonu 303 wydany z okazji 10-lecia nadania imienia i sztandaru Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach.

Cena – 20 zł

Sekrety budżetu pierwszej damy w zasięgu Twojej dłoni. Ty też już dziś możesz stać się właścicielem „Belwederu”. Otwórzcie swoje serca i portfele bo „nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu”.  

Skórzany portfel otrzymany od Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Duda podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim w dniu 22.06.2021 roku.

Portfel podarowała pani  Joanna Śmigielska.

Cena – 500 zł

Zaskocz wszystkich. Bądź częścią historii nie pozwól jej zapomnieć. Chwała bohaterom. 

Widokówka okolicznościowa wykonana z okazji 10-lecia nadania imienia i sztandaru Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach. Widokówkę zaprojektowała pani Katarzyna Malinowska – Wituła.

Wydruk widokówek sponsorowany przez Stowarzyszenie Aktywna Gmina w Bobrowie.

Widokówka bez autografu – 5 zł

Widokówka z autografami zespołu Elektryczne Gitary – 50 zł.

Po długich badaniach amerykańskim naukowca udało stworzyć się idealnego zwierzaka domowego, którego nie trzeba karmić, wyprowadzać na spacer, kąpać a na dodatek w trudnych chwilach służy pomocą. Nie możesz przegapić takiej okazji.       

Przedmioty wykonane w pracowni Pani Karoliny Meler w Wąpielsku. Pani Karolina o swoich pracach mówi: „ceramika artystyczna ręcznie wykonana 100% ręce i 200% serce”.

W pracowni organizowane są warsztaty ceramiczne, w których uczniowie naszej szkoły również brali udział. W galerii możemy znaleźć ceramiczne anioły, rzeźby, zawieszki, unikalne prezenty na różne uroczystości.

Skarbonkę podarowała pani Joanna Śmigielska.

Cena – 80 zł

Voucher o wartości 100 zł do pracowni ceramiki Pani Karoliny Meler w Wąpielsku. W galerii możemy znaleźć ceramiczne anioły, rzeźby, zawieszki, unikalne prezenty na różne uroczystości.

Voucher podarowała pani Karolina Meler.

Udostępnij innym przez: