ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Po trudach 10-miesiecznej pracy nadszedł dzień Zakończenia Roku Szkolnego 2014/2015. Przez cały rok uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach  przedmiotowych, plastycznych, wokalnych, literackich, sportowych, osiągając wysokie wyniki na szczeblu gminnym, powiatowym  oraz ogólnopolskim. Odbyło się wiele wycieczek i wyjazdów, m.in.: do Górzna, Torunia, Grudziądza, Brodnicy, Solca Kujawskiego, Gdyni, do  Grodu Foluszek, Rajd po zabytkach Gminy Bobrowo. Gościliśmy w naszej szkole wielu przedstawicielu różnych zawodów, którzy nam pokazali i zaprezentowali swoje umiejętności oraz podzielili się swoimi doświadczeniami, m.in.: Strażników Gminnych, policjanta, psychologa, pedagoga. Odbyły się również spotkania, w których uczestniczyli rodzice: Dzień Świąteczny, Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych, Festyn Rodzinny, Nocne Czytanie  w ramach obchodów Tygodnia Dysleksji, Turniej Unihokeja o puchar Dyrektora Szkoły. Jak corocznie w ostatnim tygodniu uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności, pasje oraz talenty podczas Dnia Hobby i Dnia Humoru. Klasa VI cieszyła się natomiast z tego, że się ze sobą nie rozstaje i we wrześniu przekroczy progi szkoły, ale już będą to progi gimnazjum. Podczas uroczystości nie obyło się bez łez wzruszenia, absolwenci żegnając swoją wychowawczynię p. B. Klonowską, skrycie obcierali łzy. Uczniowie klasy V, pod kierunkiem wychowawcy p. M. Piotrowskiego, pożegnali starszych kolegów. Przygotowali program artystyczny oraz kwiaty i upominki. Uczniowie kl. VI i V,  pod kierunkiem p. A. Kanieckiego, zaprezentowali świetnie przygotowany taniec polonez. Ks. Sławomir żegnając się z uczniami kl. VI wręczył każdemu książki.

Podczas obchodów Dni Gminy Mateusz Klonowski, Aleksandra Marchelek i Magdalena Przekaza otrzymali nagrodę Prymusa ufundowaną przez Wójta Gminy Bobrowo, natomiast Agnieszka Łęgowska  otrzymała nagrodę za 100% wyniku na egzaminie szóstoklasisty z j. angielskiego, a Mateusz Klonowski również otrzymał nagrodę za 100% wyniku na egzaminie szóstoklasisty z matematyki. Ponadto Mateusz został nagrodzony za wysokie osiągnięcie na konkursie historycznym – został   laureatem  III Wojewódzkiego Konkursu Historycznego pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

NASI PRYMUSI:

Za wzorowe, bardzo dobre zachowanie i wysokie wyniki w nauce:

Kl. I – Piotr Tamiła, Dominik Łęgowski, Bartosz Zdrojewski

Kl. II – Arkadiusz Głodowski, Amelia Kulczyńska, Maria Słomińska, Anna Wolska

Kl. III – Karolina Pusz, Jakub Bronikowski

Kl. IV – Wiktoria Konera, Ola Gołembiewska

Kl. V- Wiktoria Pusz, Miłosz Tamiła

Kl. VI- Mateusz Klonowski, Kinga Śliwińska, Magdalena Przekaza,Zuzanna Laskowska, Agnieszka Łęgowska, Martyna Klonowska, Maciej Grzywna.

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.

Udostępnij innym przez: